Новини » Львів 24 липня, 2017, 13:02
На Стрийщині пройшов турнір зі швидких шахів

З нагоди міжнародного Дня шахів та Дня шахів в Україні за ініціативою сектору молоді та спорту Стрийської райдержадміністрації у приміщенні шахового клубу села Угерська Стрийського району відбувся турнір із швидких шахів, який організували заслужені тренери України Олег та Наталія Музичуки.

Про це ІА ZIK повідомили у Стрийській райдержадміністрації.

З вітальним словом до учасників змагань звернулися директор ДЮСШ «Старт» Мирослав Любас та заслужений тренер України Олег Музичук.

У турнірі взяли участь 28 спортсменів в категорії «Діти», «Юнаки» «Дорослі» та «Ветерани». Переможцем змагань став кандидат у майстри спорту Тарас Колос , який набрав 6,5 очок з 7 можливих. 2 місце посів КМС Віталій Крашанович  – 6 очок, 3 місце виборола вихованка ДЮСШ «Старт», мешканка села Дуліби, першорозрядниця Юлія Кравець – 5 очок. Вона також показала найкращий результат і серед дівчат.

Турнір пройшов у теплій та дружній атмосфері за підтримки Стрийскої районної державної адміністрації та ДЮСШ «Старт». Всі переможці та призери нагороджені медалями та грамотами.

2020-11-27 23:46 :30