понеділок, 24 липня, 2017, 13:37 Львів
«AVE Львів» посунуть з ринку сміття на Львівщині

З компанією «AVE Львів», яка не справляється з вивезенням сміття зі Львова та Городоцького району, буде частково розірвано угоди.

Про це 24 липня на брифінгу повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«На сьогоднішній момент ми поставили питання про часткове розірвання угоди з компанією «AVE Львів», яка нездатна забезпечити вивезення ТПВ з території міста Львова та Львівської області. Унаслідок організаційних, фінансових чи інших причин ця компанія сьогодні є аутсайдером і створює проблеми з вивозу ТПВ, маючи можливості і місця, куди налагодити цей вивіз», – повідомив О.Синютка.

З його слів, «AVE Львів» не справляється з вивезенням ТПВ з сміттєвих майданчиків та перевантажувальної станції «Північна» у Львові.

«На сьогодні перевантажувальні станції на вул. Городоцькій та Богданівській повністю очищені. У місті Винники перевантажувальна станція має бути повністю очищена сьогодні. Станом на ранок там залишалося ще 40 тонн невивезених ТПВ. Проблемною залишається перевантажувальна станція «Північна», на яку вивозила ТПВ компанія «AVE Львів». За цей час ця компанія зменшила кількість ТПВ на перевантажувальній станції тільки на 600 тонн. Перед ними стоїть таке ж завдання, що й перед усіма перевізниками – до 1 серпня забезпечити повністю очищення перевантажувальних станцій. В іншому разі на них будуть накладені екологічні санкції та штрафи», – повідомив О.Синютка.

Як пояснив голова ЛОДА, частку ринку, яку звільнить «AVE Львів» на Львівщині на конкурсних засадах займуть вже діючі перевізники. На думку О.Синютки, потреби у залученні нових перевізників в область немає.

Як повідомлялося, мешканці міста Городка на Львівщині повідомляють про жахливу ситуацію зі сміттям. Поки зусилля влади та перевізників спрямовані на вивезення ТПВ зі Львова, районний центр потопає у відходах. Послуги з вивезення ТПВ у Городку надає «AVE Львів».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 09:03:21