live
Новини » Світ

У США планують проводити рейди проти неповнолітніх бандитів-нелегалів, – Reuters

Наступного тижня американські імміграційні агентства планують загальнонаціональні рейди проти підлітків, які в’їхали в країну без опікунів і підозрюються у приналежності до бандформуваннь.

Рейди починаються в неділю і продовжуються до середи, згідно з внутрішньою інформацією, на яку посилається Reuters, поліцейські будуть орієнтуватися на 16- і 17-річних, – повідомляє Інформатор.

Рейди являють собою різкий відхід від практики часів президентства Барака Обами, коли неповнолітніх могли депортувати, якщо вони були засуджені за злочини, але не просто за підозру у діяльності банди.

Імміграція та митне право в США визначає, що людина може бути ідентифікована як член банди, якщо вона відповідає двом або більше критеріям, включаючи татуювання банди чи одяг з банди.

Агентство заявило, що не коментує плани подальших операцій правоохоронних органів, але зосереджується на особах, які становлять загрозу національній та громадській безпеці.

Трамп, який виступав за обіцянку жорсткого імміграційного правопорядку визначив деякі пріоритетні банди.

«У вас є банда, яку називають MS-13, вони не люблять стріляти людей, вони люблять розрізати людей», – сказав Трамп на мітингу в Седар-Рапідс, штат Айова минулого місяця.

 

Loading...