Новини » Політика

«Високі відносини»: Мосійчук через суд вимагатиме із обпльованого Капліна мільйон грн

«Своїм плювком я продемонстрував, що українське суспільство має плювати на «шавок» олігархів, які за гроші влаштовують перфоменси».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) телефоном заявив Ігор Мосійчук, народний депутат України (Радикальна партія).

Коментуючи сутичку з нардепом Сергієм Капліним та плювки, Ігор Мосійчук заявив, що йому абсолютно не соромно за те, що зробив.

«Це був абсолютно свідомий вчинок. Каплін звинувачував мене, що я був у нетверезому стані, то того ж дня, прилетівши до Івано-Франківська, бо я відразу летів у відрядження звідти, я здав аналізи в Івано-Франківському наркодиспансері, які показали, що я був повністю тверезий, не вживав ані алкоголю, ані наркотичних засобів. Я зараз позиваюся на Капліна до суду, виставляю мільйон збитків», – заявив нардеп.

Ігор Мосійчук пояснив, чому плювки – то був свідомий вчинок. З його слів, він побачив на акції протесту, організованій паном Капліним, підлітків, яким по 14-15 років, яких під якимись червоними прапорами вивели під суд.

«Своїм плювком я продемонстрував, що українське суспільство має плювати на «шавок» олігархів, які за гроші влаштовують такі перфоменси», – наголосив Ігор Мосійчук.

Присутній у студії Григорій Шверк, народний депутат України (БПП), пожартував, мовляв, у цей момент пригадав якийсь радянський фільм, де була фраза: «Високі відносини!».

Нагадаємо, раніше біля приміщення Печерського райсуду Києва між народними депутатами Ігорем Мосійчуком (Радикальна партія) та Сергієм Капліним (БПП) сталася сутичка, під час якої «радикал» плюнув у лице Капліну.

Loading...