Новини » Суспільство 20 липня, 2017, 0:10
Вчені розповіли, як кофеїн впливає на процес схуднення

За словами фахівців, вся справа в кофеїні, який міститься в цьому напої. Він є потужним психостимулятором і може сприяти скиданню зайвих кілограмів.

Вчені проводили експерименти на гризунах і прийшли до висновку, що ті гризуни, яким давали кофеїн, набагато швидше втрачали вагу, ніж контрольна група, яка не отримувала його, – передає NewsYou.

Науковці зосередилися на вивченні нейронних шляхів. Саме вони є важливою частиною біологічних процесів. У тому числі, нейронні шляхи відповідають й за почуття голоду, яке може активізуватися або притуплятися. Під час прийому кофеїну процеси в нейронних шляхах змінюються.

У результаті вчені прийшли до висновку, що кофеїн буквально придушує апетит. Тому він може використовуватися як засіб для схуднення. Однак медики уточнюють, що важливо пам’ятати про побічні ефекти, оскільки кофеїн також негативно позначається на роботі серця та серцево-судинної системи. Особливо небезпечний кофеїн у поєднанні з алкоголем, тому вчені не рекомендують пити енергетики, які містять велику дозу кофеїну й алкоголю.

Крім того, вчені говорять, що для такого ефекту людям доведеться пити десятки чашок кави на день, тому це неможливо. Але дослідники все ж мають намір створити на основі кофеїну препарати, які можуть використовуватися для скидання зайвої ваги.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 07:37 :37