Новини » Економіка 19 липня, 2017, 19:16
Відмова від підвищення ціни на газ – це шоу, – екс-міністр

Стосовно шоу щодо підвищення чи не підвищення ціни на газ – мені соромно за Кабмін. Я свого часу був членом уряду. Хто орган управління в «Нафтогазі» – кому він підпорядкований? Мінекономрозвитку, тобто уряду. Виходить що уряд з одного боку управляє НАК «Нафтогаз», а з іншого каже що «Нафтогаз» хотів підвищити ціну, а уряд не дав цього зробити.

Про це у програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявив Олексій Кучеренко, екс-міністр з питань житлово-комунального господарства, коментуючи відмову уряду від чергового підвищення ціни на газ.

Відтак у пана Кучеренка виникло ще одне запитання. «Хто виносив питання про підвищення ціни на засідання уряду? НАК «Нафтогаз» не міг його готувати – це мало робити Мінекономрозвитку. І це воно пропонувало. Я розумію, що на засідання розіграли шоу. Коболєв хотів підвищити і пан прем’єр з іншого боку, який не дав цього зробити», – підсумував цінове «шоу» екс-міністр.

Під час телефонного включення експерт підсумував що сьогоднішня відмова від підвищення тарифу – це піар перед людьми.

«Можу сказати, що і сьогоднішня ціна загнала українців у борги і глухий кут. Тому я вважаю, що розмову про підвищення не можна було вести взагалі», – висловився Олексій Кучеренко.

Екс-міністр висловив обурення постановою 187, яку уряд ухвалив у квітні. «Нею передбачив прив’язання внутрішньої ціни на газ до так званого імпортного паритету. Тобто сюди входить ціна, прив’язана до німецької біржі, і зворотній транзит. Ця формула не має ніякого економічного обґрунтування. Суди вже не знають що з цим робити. Сучасна ціна незаконна і не має економічного обґрунтування», – підсумував пан Кучеренко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 04:33 :00