live
Новини » Київ 1369

Київ виглядає гірше, ніж Львів чи Харків, – екс-міністр ЖКГ

Через хаотичну забудову Київ на сьогодні не має вигляду європейської столиці, вважає колишній міністр житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко.

«Київ продовжує хаотично забудовуватися. Можу вам сказати, що він сьогодні виглядає набагато гірше, ніж Львів, ніж Харків… Київ не виглядає, як європейська столиця. Київ абсолютно неправильно розбудовується, особливо – в центрі міста. Київ неохайний», – сказав Олексій Кучеренко в студії програми «Остання Інстанція».

Цю проблему екс-міністр пов‘язав із тим, що неналежним чином працює київський Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ).

«Вони є останнім рубежем оборони на будь-якому об‘єкті забудови. Саме вони мають відповідати за те, правильні чи неправильні документи є в забудовника чи власника. І я сьогодні, – як, думаю, і більшість киян –маю величезні претензії до київської ДАБІ. Бо ми бачимо, що там більше йдеться про змови, домовленості… Відчувається, що воно там не в інтересах киян, а в інтересах грошових потоків і тих, хто їх контролює. Бо в Києві це – величезні гроші», – пояснив Олексій Кучеренко. 

Loading...
Loading...
Loading...