вівторок, 18 липня, 2017, 17:35 Політика
За три роки українська армія готуватиме 500 сержантів на рік, – штаб ЗСУ

Професійний сержантський корпус рівня провідних армій світу буде створений в Збройних силах України до 2020 року.

Про це повідомив головний старшина Збройних сил України – начальник управління по роботі з сержантським складом Генерального штабу Збройних сил України Олександр Косинський, – передає «Дзеркало тижня».

«Удосконалюється система професійної підготовки солдатів і сержантів. Для цього у Збройних Силах України створено Центри підготовки сержантського складу, які за структурою, функціями та завданнями практично тотожні відповідним навчальним закладам країн НАТО. Запроваджено курси лідерства базового та середнього рівнів, дворівневі курси інструкторів. Триває робота щодо впровадження чотирирівневої системи професійної підготовки сержантського складу», – зазначив Косинський під час брифінгу у вівторок, 18 липня.

Головний старшина ЗСУ також розповів про те, що українські сержанти та старшини широко залучаються до проходження навчань в сержантських школах, академіях та коледжах країн-членів Альянсу. Зокрема, у Школі НАТО в німецькому місті Оберамергау. У частинах Збройних сил України їх також тренують інструктори зі США, Канади, Великої Британії, Латвії, Литви.

Відповідаючи на питання агентства «Інтерфакс-Україна» про те, яка запланована на 2020 рік чисельність сержантського складу в лавах ЗСУ, він сказав: «Приблизно 1700 чоловік, проте треба враховувати плинність кадрів і постійне навчання сержантів. Наше завдання – вийти на інший показник – кількість підготовлених сержантів у рік. Ми плануємо готувати на рік до 500 сержантів».

Нагадаємо, у квітні минулого року в Києві на території навчально-тренувальної бази полку «Азов» урочисто відкрили школу сержантів. Зазначалось, що тримісячне навчання проходитиме за стандартами НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 09:11:15