вівторок, 18 липня, 2017, 4:15 Світ
У Німеччині почалися слухання щодо проекту «Північний потік-2»

У німецькому місті Штральзунд в понеділок почалися слухання щодо проекту «Північний потік-2», які є кроком до отримання дозвільного посвідчення на будівництво газопроводу.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

В ході п’ятиденних дискусій, розпочатих через півтора місяці після закінчення терміну подачі заперечень, свої аргументи зможуть привести галузеві відомства, громадські об’єднання та зацікавлені громадяни. Слухання проходять за закритими дверима.

На адресу Гірничого управління в Штральзунд і Федерального відомства морського судноплавства і гідрографії надійшло понад 200 заяв, відзначає газета Ostsee-Zeitung.

Всесвітній фонд дикої природи (WWF) виступає проти надання дозволу на будівництво. Захисники природи вимагають поліпшення компенсацій за планову шкоду навколишньому середовищу. Свою незгоду з будівництвом газопроводу раніше висловили і фермери з острова Рюген.

Почати будівництво другої черги газопроводу «Північний потік» протяжністю 1,2 тис. кілометрів планується у 2018 році. Орієнтовна вартість проекту, який підтримує німецький уряд, становить 9,5 млрд євро.

У фінансуванні трубопроводу, який щорічно зможе транспортувати в Німеччину і країни Європи до 55 млрд кубометрів російського газу, беруть участь цілий ряд західних компаній, включаючи німецькі Wintershall і Uniper, англо-голландську Royal Dutch Shell, австрійську OMV, французьку Engie.

Проти проекту активно виступають країни Балтії і Польща, серйозні питання залишаються і у Єврокомісії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 01:33:49