Новини » Львів 18 липня, 2017, 13:42
У Львові 17 компаній подали документи на тендер щодо впровадження електронного квитка

Вчора, 17 липня, на засіданні тендерного комітету ЛКП «Львівавтодор» відбулося розкриття документацій учасників попередньої кваліфікації тендерного процесу щодо впровадження електронного квитка у Львові. 18 компаній подали документи для участі в тендері.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Всього 51 міжнародна компанія попередньо заявила про зацікавленість у впровадженні автоматизованої системи оплати проїзду у Львові і отримала перелік документів з вимогами для участі в тендерному процесі.

Однак, до Львова приїхало 17 компаній, які надали документи для участі в попередній кваліфікації. Також 18-а компанія надіслала документи поштою», – розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

Відповідно, під час вчорашнього засідання тендерного комітету ЛКП «Львівавтодор» відбулася процедура розкриття заявок учасників. Було перевірено наявність документів і прийнято рішення про допуск учасників до попередньої кваліфікації проекту автоматизована система оплати проїзду.

«Велика кількість учасників у Львові свідчить про зацікавлення у впровадженні у Львові електронного квитка. Також, чим більша кількість заявлених учасників, тим більша вірогідність вибрати конкуруючу вартість технічного впровадження автоматизованої системи оплати проїзду», – наголосили у ЛКП «Львівавтодор».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 05:00 :50