вівторок, 18 липня, 2017, 14:25 Львів
Сміття з перевантажувальних станцій вивозиться в основному за межі області, – Романчук
Назарій Романчук. Фото: loda.gov.ua
Назарій Романчук. Фото: loda.gov.ua

Із перевантажувальних станцій Львова вивезли понад 500 тонн сміття. Залишилося вивезти ще близько 3 тис. тонн перенакопичених відходів. Основна частина ТПВ йде за межі області. Обидві станції будуть очищені протягом цього місяця.

Про це у вівторок, 18 липня, під час брифінгу повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

«На сьогоднішній день майже все сміття, яке вивозиться зі Львова, йде за межі області, а полігони в районах будуть використовуватись, як резервні», – інформував керівник департаменту.

На уточнююче запитання, скільки саме сміття зараз вивозиться у інші області і які саме, відповів.

«За межі області зараз вивозиться більше половини всього сміття, близько 70 %. У нас є сприяння і розуміння голів декількох ОДА в Західній та Центральній Україні».

Також Назарій Романчук повідомив, що вивезення відходів з перевантажувальних станцій відбувається в плановому режимі і буде завершено до кінця цього місяця.

Для посилення контролю за вивезенням сміття ЛОДА повідомила правоохоронцям номери машин, що працюють із перевізниками.

«Це дасть можливість контролювати процес, щоб не було несанкціонованих викидів сміття по території Львівської області та за її межами. Також всі сміттєвози, які вивозять сміття зі Львова, проходять зважування», – зазначив Назарій Романчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 05:27:39