вівторок, 18 липня, 2017, 1:00 Світ
Щоб схуднути, позбавляйтеся від пилу, – науковці

Учені з американського Університету Дюка в штаті Північна Кароліна заявили, що людина може товстіти через... домашню порохняву.

Вони провели дослідження активності екстрактів пилу, присутніх в житлових приміщеннях. Ця ідея з’явилася у вчених після цікавої знахідки. Вони виявили, що пил може накопичувати в собі молекули різних речовин – пестицидів, лаків, клею і побутової хімії, що здатне впливати на роботу клітин людського організму, - повідомляє napensii.

Дослідники виростили кілька колоній жирових клітин і ввели в них зразки пилу, зібраного в різних будинках. Виявилося, що в 9 з 11 випадків частки пилу змусили жирові клітини рости і ділитися. Вчені стверджують, що всього трьох міліграмів пилу досить, щоб запустити процес зростання жирових клітин.

«Результати наших експериментів малюють досить тривожну картину, особливо в контексті здоров’я дітей. В майбутньому нам слід детально вивчити те, як ці речовини, що містяться в пилу, впливають на жирову тканину», – розповів один з авторів дослідження Крістофер Кассотіс.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 21:09:32