вівторок, 18 липня, 2017, 5:00 Львів
Пташник: Голосування за зняття недоторканності мають стати дорожньою картою для виборців

Я раджу нашим виборцям роздрукувати абсолютно всі голосування щодо зняття депутатської недоторканності й перед тим, як у країні будуть наступні парламентські вибори, обов’язково перевіряти по цих списках, за кого вони хочуть голосувати.

Таку думку висловила народний депутат України, юрист Вікторія Пташник в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

«Особисто я голосувала по всіх шести поданнях щодо зняття депутатської недоторканності, зокрема і в частині затримання та арешту. Тому була обурена тим фактом, що у Верховній Раді відбулася кругова порука, коли між собою спрацювали дві фракції, які обмінювалися голосуванням за одного депутата в обмін на неголосування за іншого», – прокоментувала Вікторія Пташник.

Також вона певна, що сьогодні ті депутати, які не проголосували, тільки вишукують будь-які пояснення, щоб зачепитися за свою позицію.

«Я вважаю, що якщо правоохоронні органи приходять у Верховну Раду, порушують кримінальні справи і їм необхідно зняти депутатську недоторканність, щоб проводити абсолютно всі слідчі дії, то не треба цьому перешкоджати. Натомість коли фракції починають між собою домовлятися, то це свідчить про непрозорість роботи парламенту», – наголосила Пташник.

Відтак голосування, які відбулися у парламенті минулого тижня щодо зняття недоторканності, тепер мають стати дорожньою картою для українських виборців.

«Я раджу нашим виборцям роздрукувати абсолютно всі голосування щодо зняття депутатської недоторканності, зберегти їх, і перед тим, як у країні будуть наступні парламентські вибори, обов’язково перевіряти по цих списках, за кого вони хочуть голосувати. Чи голосують вони за кандидата, який займається виключно законотворчою діяльністю, чи за того, хто бере участь у круговій поруці?», – зауважила депутат Вікторія Пташник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 23:55:49