вівторок, 18 липня, 2017, 9:53 Події
Представництво президента у Криму перестало приймати громадян в Херсоні
Фото: informator.news
Фото: informator.news

У представництві президента України в Автономній республіці Крим, яке розташоване в Херсоні, заявили, що тимчасово припиняють прийом громадян. Все через акцію «Громадської ради з питань Криму».

Про це повідомила прес-служба представництва, передає УНІАН.

«У зв’язку з протиправними діями з боку агресивно налаштованих учасників акції так званої «Громадської ради з питань Криму», представництво тимчасово припиняє особистий прийом виключно з міркувань безпеки та існування загрози життю і здоров’ю громадян та працівників», – йдеться в повідомленні.

Ті, хто дійсно потребують допомоги, можуть звернутися електронною поштою чи скайпом.

Як уточнює «Крим.Реалії», деякі учасники акції в Херсоні, які вимагають відставки нинішньої глави представництва, негативно зреагували на таку ініціативу структури.

Також голова громадської ради з питань Криму Ізет Гданов зазначив, що громадяни, які хотіли і не змогли потрапити в будівлю ППУ в АРК, подали заяву в правоохоронні органи.

На думку учасників пікету, обмеження допуску в представництво «є порушенням конституційних прав громадян».

У головному управлінні Нацполіції в Херсонській області поінформували, що з заявами до правоохоронців звернулися і учасники пікету, і співробітники представництва.

Громадяни, які організували пікет під будівлею представництва президента України в Криму, яке розташоване в Херсоні, заперечують звинувачення у спробах захопити приміщення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 03:52:30