вівторок, 18 липня, 2017, 10:51 Економіка
Нардепам збільшать розмір компенсації на готель

Апарат Верховної Ради вирішив збільшити з 1 вересня розмір щомісячної грошової компенсації депутатам для оренди або наймання готельного номера на 190 гривень до 650 гривень на добу.

Про це йдеться у рішенні комітету Ради з питань регламенту й організації роботи парламенту, передають «Українські новини».

14 липня комітет розглянув листа виконувача обов’язків керівника апарата Ради Петра Боднара.

Комітет з’ясував, що компенсація вартості оренди житла здійснюється, виходячи з вартості одномісного однокімнатного номера готелю «Київ» із розрахунку 460 гривень на добу, що був актуальний понад три роки тому.

Поряд із цим, з моменту затвердження такого розміру компенсації зросли комунальні тарифи (на електроенергію, теплопостачання, гаряче водопостачання й водовідведення тощо), а також змінювався розмір мінімальної заробітної плати.

За розрахунками апарата Ради, на сьогодні середня вартість номера становить близько 650 гривень на добу.

У підсумку регламентний комітет погодився із пропозицією апарата парламенту збільшити розмір компенсації депутатам за оренду житла з 460 до 650 гривень на добу.

Окрім того, комітет дозволив апарату встановити з 3 липня розмір видатків на забезпечення відряджень помічників-консультантів депутатів у сумі 400 гривень на місяць.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 01:37:29