Новини » Спорт

На вихідні Львівщина прийматиме дві найвідоміші серії з автоперегонів – «Кубок Карпат» і «Кубок Лиманів»

Вперше за всі роки Незалежності України в одному етапі об’єднаються на території Львівщини дві найвідоміші авторалійні гоночні серії: – IV етап Чемпіонату України з міні-ралі «Кубок Лиманів» та ІІ етап Національної серії з авторалі «Кубок Карпат» «Львівський стандарт 2017».

Результат пошуку зображень за запитом

Зокрема, 21–23 липня в с Уличне Дрогобицького району Львівщини відбудуться унікальні ралійні перегони – ралі «Львівський стандарт», заради якого Чемпіонат України з міні-ралі «Кубок Лиманів» істотно змінив географію.

Традиційно ці етапи проводяться в Одеській області, цього разу «Лимани» завітають до Карпат, де й стануть частиною великого автоспортивного свята – ралі «Львівський стандарт», пише sport-oda.lviv.ua.  

За словами організаторів, з точки зору спортивної складової перегони будуть захоплюючими, адже мають гравійне покриття, а траса прокладена з великим перепадом висот, швидкісними прямими ділянками та живописними лісовими відрізками з вузькими поворотами. Тож, можна чекати нових рекордів, особливо у повнопривідному класі.

Особливу увагу організатори приділяють підготовці дорожнього покриття та заходам безпеки, адже ралі – швидкий та видовищний спорт і глядачів просять знаходитися тільки у спеціально підготовлених зонах та дотримуватися правил безпеки.

Змагання проводяться Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької райдержадміністрацій.

Головний суддя змагань, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (Львів).

У цих перегонах очікується участь близько 40 екіпажів з Вінницької, Черкаської, Львівської, Дніпровської, Одеської, Харківської, Київської областей та м. Києва.

Урочиста церемонія відкриттязмагань: 22 липня 2017 року о 19.00 год. на майдані Незалежності в м. Трускавці.

23 липня учасники перемістяться в с.Уличне за Дрогобицького району, звідки почнуть долати свої «бойові» кілометри.

Опис траси змагань «Кубку Лиманів»    «Кубку Карпат»

Загальна довжина СД – 112,2 км  Загальна довжина СД – 93,5 км

Загальна довжина маршруту – 162 км Загальна довжина маршруту – 135 км

Кількість СД – 6    Кількість СД – 5

Кількість секцій – 2   Кількість секцій – 2

Дорожнє покриття СД –гравій  Дорожнє покриття СД –гравій

Довідка

Національна серія з ралі «Кубок Карпат» – це класичне ралі, що передбачає змагання екіпажів на дорогах загального користування, перекритих для громадського транспорту та людей на час проведення перегонів. Традиційно «Кубок Карпат» проводиться на заході України.

Чемпіонат України з міні – ралі «Кубок Лиманів»:

Міні-ралі є однією з форм класичного ралі, що проводиться на обмеженій кількості спецділянок, що екіпажі долають по кілька разів у двох напрямках. Головною відмінністю міні-ралі є закрита та закільцьована траса, що не проходить через дороги загального користування. Географія «Кубку Лиманів» – Одеська та Миколаївська області.

Контактна особа: Сергій Єженков – директор Галицького Автомобільного Клубу (тел. 067 455 34 44)

 

 

Loading...