вівторок, 18 липня, 2017, 8:45 Львів
На Турківщині готуються до екофестивалю «День Дністра»

У с. Вовче Турківського району Львівської області протягом вихідних днів 22 і 23 липня пройде третій поспіль екокультурний фестиваль «День Дністра».

Про це сьогодні, 18 липня, повідомив кореспондент IA ZIK.

За словами Миколи Лила, куратора заходу та голови громадської організації «Агенція регіонального розвитку Турківщини», мета фестивалю – популяризація традиційної культурної спадщини, екологічної свідомості серед широких верств населення, зміцнення контактів і культурних зв’язків з містами Дністровського басейну, обмін знаннями, народними традиціями, особливостями, досвідом, розширення світогляду.

Організатори, серед яких МГО «Центр Європи», ГО «Агенція місцевого розвитку села Вовче», Вовченська сільська рада, Турківські районна рада та РДА, департамент з питань культури, релігій та національностей Львівської ОДА, роблять особливий акцент на участі молоді і залучають юнаків та дівчат до співпраці, розуміючи, що саме в їхніх руках майбутнє.

Хоча, зазначив Микола Лило, такий фестиваль, як показала практика минулих років, – це чудове та змістовне проведення дозвілля для людей різних вікових категорій.

Вже затверджено програму екофестивалю «День Дністра». На кожен день передбачені різноманітні заходи: спортивні, туристичні, культурні, патріотичні та запалення Дністровської ватри.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 16:14:12