вівторок, 18 липня, 2017, 9:04 Львів
На Самбірщині фермер переказав об’єднаній територіальній громаді понад мільйон гривень

Відомий у Самбірському районі Львівської області фермер Іван Кільган Новокалинівській міській об’єднаній територіальній громаді переказав 808 тисяч гривень та понад 150 тисяч гривень за участь в аукціоні на право оренди земельною ділянкою.

Про це сьогодні, 18 липня, повідомив кореспондент IA ZIK.

Відкриті торги в ОТГ відбулися з приводу передачі земельної ділянки поблизу сіл Велика Білина та Гординя. Серед інших кількох учасників фермер Іван Кільган запропонував найвищу ціну. Таким чином він став переможцем та отримав ці сільськогосподарські масиви в оренду на десять років з продовженням її на 25 років.

Водночас, сплативши таку суму ОТГ, фермер Іван Кільган написав листа голові Львівської ОДА Олегу Синютці. Він просить керівника області розглянути можливість скерувати ці кошти на розвиток території с. Велика Білина, де він проживає та має виробничу базу свого господарства.

За твердженням Івана Кільгана, інфраструктура с. Велика Білина у вкрай занедбаному стані. Дороги такі, що водії рейсових автобусів відмовляються перевозити пасажирів. Потребує ремонту Народний дім, інші споруди, які потрібні мешканцям. У той же час, керівництво об’єднаної територіальної громади на вирішення цих проблем не звертає уваги.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 08:02:09