вівторок, 18 липня, 2017, 3:30 Суспільство
На Луганщині пройдуть зйомки фільму за книгою Сергія Жадана

У серпні в Старобільську Луганської області почнуться зйомки фільму за книгою Сергія Жадана «Ворошиловград».

Зйомки основних сцен фільму будуть проходити в Старобільську, де відбувається дія книги, – повідомляє «Вчасно» з посиланням на МедіаНяня. Також Старобільськ – рідне місто автора роману, Сергія Жадана.

За сюжетом майбутнього фільму головний герой Герман дізнається, що його брат, власник старої бензоколонки, зник. Герман змушений повернутися на рідний Донбас, де він не був багато років, щоб розібратися з ситуацією. Там він зустрічається з реальними і вигаданими персонажами, друзями дитинства і місцевою мафією, яка намагається відібрати його бізнес. Несподівано для себе Герман усвідомлює, що захищає не тільки бензоколонку, а й своє минуле, майбутнє і свій будинок.

Роман «Ворошиловград» був опублікований в 2010 році, перекладений польською, французькою, російською та німецькою мовами, удостоєний кілька великих літературних нагород.

Ще в лютому 2013 український режисер Ярослав Лодигін повідомив, що він разом з Сергієм Жаданом, почали підготовку до екранізації роману. Повідомлялося, що бюджет фільму – від 500 тис. До 1 млн гривень. Переговори з інвесторами велися в Україні і за кордоном.

«Це фільм моєї мрії. Я прочитав цю книгу відразу після публікації, і з тих пір, майже 6 років, ми працювали над сценарієм і створенням кращої команди для екранізації цього видатного роману. – каже Лодигін. – Кожен зможе знайти в цій історії себе – людину будь-якого віку і мови».

Дата виходу фільму поки невідома.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 10:06:42