Новини » Політика 18 липня, 2017, 15:25
Лінько: Каплін привів на свій «пікет» дітей

Фірташ і Льовочкін посилають свою «шістку» на мітинги. Бо на важливих мітингах Капліна ніде нема – а сюди він прийшов. І привів масовку, до якої залучив дітей. З того що я бачив – люди, які прийшли на його «акцію», були обурені. Вони не знали, куди йдуть. Каплін не заплатив їм грошей. Тому як тільки ми пішли – вони всі свої прапори повикидали в смітники.

Про це у програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявив Дмитро Лінько, нардеп фракції «Радикальна партія Ляшка», коментуючи сьогоднішню бійку на подвір’ї Печерського райсуду Києва своїх однопартійців із нардепом Капліним.

Обранець-гість студії відреагував на висловлювання пана Капліна про те, що «радикал» Ігор Мосійчук був нетверезим. «Насправді п’яним був Сергій Каплін. Ймовірно через те, що вчора було день народження у його шефа Сергія Льовочкіна. Я так розумію, що цей «пікет» був подарунком Фірташу», – акцентував Лінько.

Депутат «Радикальної партії Ляшка» відзначив, що два роки Сергій Каплін щодня з’являється на телеканалі Льовочкіна «Інтері». «Де тільки тим і займається, що поливає брудом «Радикальну партію». Це помста Фірташа і Льовочкіна за те, що ми стоїмо на позиції того, що необхідно забрати газотранспортну систему у Фірташа і Льовочкіна», – пояснив обранець.

На думку депутата-»радикала», Льовочкін – прямий агент Москви, який в Україні розгортає свою нібито псевдоопозицію. «Насправді це московські консерви. Не треба давати їм займатися провокаційною діяльністю в Україні», – вважає пан Лінько.

Також гість програми прокоментував адмінпротокол, щодо якого сьогодні у Печерському райсуді відбулося засідання. «ГПУ звернулася про те, що нібито Олег Ляшко займається сумісництвом. Хоча з 2006 року він – нардеп. Але 1996 року він займався журналістською діяльністю, був засновником товариства «Політика», яке видавало газету.

Ця газета майже 10 років не існує. Та й це не було бізнес-проектом. Він все передав тим, хто керував цією компанією. А влада, як бачимо з цього, вже не знає, що вигадати, щоб дискредитувати нашу партію. Продовження суду буде 21 липня. Тоді люди побачать, що це брехня і омана задля дискредитації нашої політсили», – висловився Лінько.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 00:13 :46