вівторок, 18 липня, 2017, 9:47 Спорт
Гравець «Карпат» Ґуідо Кортеджано: мене зацікавив амбіційний проект «Карпат»

Лівофланговий захисник Ґуідо Кортеджаноостанні десять років своєї футбольної кар’єри провів в Італії. Для новобранця «Карпат» український чемпіонат став абсолютною новинкою, де він хоче розкритись та зарекомендувати себе.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Гравець «Карпат» Ґуідо Кортеджано"

Інформаційний центр ФК «Карпати» поспілкувався з Ґуідо Кортеджано (на фото) та довідався чого очікує аргентинець від виступів у львівському клубі.

«У першу чергу, мене зацікавив амбіційний проект «Карпат». Відразу почав шукати інформацію про львівський клуб, футболістів, інфраструктуру. Побаченим залишився більш ніж задоволений. Львів надзвичайно гарне місто. Клубна база оснащена новими тренажерами, комплексами для відновлення.

Для мене це новий виклик, можливість подивитись на себе з іншої сторони. Намагатимусь, затратити якомога менше часу на адаптацію та у найкращому світлі проявити власні можливості. Цікаво буде пограти в абсолютно новому чемпіонаті, адже останні десять років кар’єри я провів в Італії. Знаю, що в Україні футбол знаходиться на досить хорошому рівні, тому з нетерпінням чекаю початку чемпіонату.

Різниця з італійською системою тренувань? Тут набагато більший ритм, інтенсивніше проходить підготовка. Мабуть це і є ключові відмінності з Італією. Хочу сказати, що сподобалось грати на одному полі з такими футболістами як у «Карпат», гравці задають неймовірну атмосферу», – цитує Ґуідо Кортеджано Інформаційний центр ФК «Карпати».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 23:54:13