Новини » Політика

Грановський висловив сумнів в об’єднанні БПП і «Народного фронту»

Питання об’єднання є на повістці дня. Точніше, гостро було нещодавно. Але зараз втратило гостроту. Я сумніваюсь, що таке об’єднання відбудеться, але життя покаже.

Таку думку в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) висловив Олександр Грановський, нардеп фракції БПП, член комітету з питань правової політики та правосуддя, коментуючи ідею об’єднання «Блоку Петра Порошенка» і «Народного фронту».

Закінчення реформ – медичної, пенсійної, на думку нардепа, залежить від того, наскільки злагоджено буде працювати коаліція. «Якщо дві фракції, які складають її основу, будуть працювати в мирі і згоді, і у них, як і сьогодні, будуть інтерес та перспективи, то голосувати будемо спокійно», – вважає гість програми.

Пан Грановський прокоментував також ймовірність потрапляння обох політсил у наступний парламент. «Тими силами, які є у коаліції, рухають реформи, які зазвичай є непопулярними. Важко боротися за власний рейтинг у такому становищі. Ми багато зробили, набагато більше, ніж влада в інші роки. А, будучи у владі, завжди важче боротися за рейтинг. Той, хто в опозиції – критикує, і їм легше.

БПП безумовно в тому чи іншому вигляді має хороші шанси на те, щоб отримали значні позиції у новому парламенті. Я вірю в спроможність «Народного фронту» подолати бар’єр, якщо він залишиться на тому ж рівні, і зайти в парламент», – висловив думку нардеп.

Інсайдерську інформацію своїх колег про конфлікт Гройсмана і Порошенка Грановський вважає «гіпертрофованими чутками». «Нормальні стосунки. Є різноголосся, але вони конструктивно вирішуються, – сказав Грановський, а також прокоментував ймовірність відставки Гройсмана. – Не вважаю, що вона можлива».

Loading...