Новини » Політика 18 липня, 2017, 19:18
Екс-регіонал переконаний, що народний депутат – небезпечна робота

Треба зробити все, щоб охорона в країні не була потрібна нікому. Для цього має функціонувати система права в країні. Сьогодні ж ми розуміємо, що при рості злочинності і нівелюванні нардепа як посади, звання, це стає досить небезпечною роботою.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) заявив Євгеній Мураєв, екс-регіонал, позафракційний нардеп, один із керівників партії «За життя», член комітету з питань податкової і митної політики Верховної Ради, коментуючи потребу в охоронцях для народних депутатів.

Ведуча тут же заперечила панові Мураєву, зауваживши, що саме депутати зробили все, щоб нівелювати право в країні. «Як жити решті людей і чому нардепи не хочуть пожити так же, як інші люди?», – запитала пані Влащенко.

У відповідь гість попросив не об’єднувати усіх нардепів. «Це можна застосовувати тільки до представників провладної коаліції. Запитувати у них, бо вони взяли на себе обов’язок за країну, сформували Кабмін, який розвалив усі правоохоронні органи – я маю на увазі профільного міністра.

І щодо міфу про недоторканність. Ми ж розуміємо, що це особливий порядок притягнення до відповідальності. Тобто ми наступного тижня будемо мати новий серіал – чи знімуть недоторканність із шести нардепів», – зауважив пан Мураєв.

Позафракційний нардеп зауважив, що для того, щоб депутати відчували, як почуває себе народ, вони справді мають жити у таких же умовах. «Але це не питання недоторканності, це питання стандартів життя. Як правило наші нардепи добре забезпечені», – додав гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 21:05 :08