понеділок, 17 липня, 2017, 16:51 Події
За загибель МН17 повинні відповідати ті, хто віддавав накази, – російський журналіст

За трагедію 2014 року, коли «БУКом» збили цивільний літак МН17, повинні відповідати ті, хто віддавав наказ відправити зброю із Росії на Донбас. Ймовірно, що їхні прізвища навіть задокументовані у військових протоколах. Однак наразі Москва засекречує цю інформацію.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав журналіст російського видання «Новой газеты» Павло Канигін.

«За трагедією МН-17 стоять конкретні виконавці та організатори, які віддавали накази. Не знаю, чи по лінії Міністерства оборони чи ФСБ, але все ж був наказ дати людям на Донбасі таку зброю, як «БУКи», – розповів Канигін.

Тому потрібно з‘ясувати усі обставини передачі зенітно-ракетного комплексу на схід України. Канигін допускає, що така інформація навіть може бути задокументованою у протоколах.

«Спершу потрібно встановити людей, які передали «БУКи» і притягати їх до відповідальності – хто безпосередньо віддавав накази, розписувався, доручав усно. Я впевнений , що це десь записано в протоколі. Однак, на жаль, за нинішньої позиції Москви, неможливо з‘ясувати ці речі. Адже на інформацію накладено гриф «секретно». Боюся, що найближчі роки ми не дізнаємось від російської, хто насправді винен. Але впевнений, що в майбутньому це обов‘язково викриється», – додав Канигін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 10:07:15