Новини » Політика 17 липня, 2017, 10:25
Якби не російська агресія, трагедії у небі над Донбасом не сталося б, – Порошенко
Фото: facebook.com/petroporoshenko
Фото: facebook.com/petroporoshenko

Сьогодні, запалюючи свічки пам’яті, ми схиляємо голови перед 298 невинними жертвами рейсу МН17. Страшна трагедія, яка невимовним болем прозвучала в серцях рідних і близьких, в кожному з нас. У той день, як і тепер.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Президент України Петро Порошенко.

«Зухвалий злочин, якого могло і не статися, якби не російська агресія, російська установка і російська ракета, завезені з території Росії.

Наша відповідальність і перед загиблими, і перед майбутніми поколіннями – довести агресору-терористу неминучість відповідальності за усі вчинені злочини», – йдеться у дописі.

«Саме тому, не вагаючись ані секунди, в перші дні після трагедії мною було прийнято рішення про передачу розслідування Нідерландам. Так само не вагаючись, відповідно до наданих мною повноважень, кілька днів тому ми підписали угоду між Україною та Нідерландами, якою підтверджено обрання механізму притягнення до кримінальної відповідальності винних у цьому злочині.

Це наша спільна відповідь на геополітичні амбіції тих, хто намагається зірвати встановлення істини на найвищому міжнародному рівні», – наголосив Глава держави.

«Переконаний, що об’єктивність та неупередженість нідерландського правосуддя завершить цей шлях.

Це наш спільний обов’язок перед пам’яттю тих, чиї биття сердець рівно три роки тому обірвала російська ракета», – резюмував Петро Порошенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 07:50 :14