понеділок, 17 липня, 2017, 19:32 Політика
Винні у трагедії МН-17 знаходяться на території Росії, – Олег Котенко

Що стосується трагедії літака МН-17, то я вважаю, що суди й надалі триватимуть, винних все одно знайдуть і вони будуть покарані. І мені здається, що ці винні знаходяться саме у Росії.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі« (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:30 на телеканалі ZIK) заявив координатор групи звільнення полонених «Патріот» Олег Котенко.

Нагадаємо, 17 липня 2014 року ракетою зенітно-ракетного комплексу «Бук» над Донбасом був збитий літак «Малайзійських авіаліній» МН-17. Загинуло 298 людей: 283 пасажири та 15 членів екіпажу. Головні підозрювані у скоєнні злочину – російське керівництво та керовані ним бойовики так званої «ДНР».

приблизно о 16:20 ракетою зенітно-ракетного комплексу "Бук" російського виробництва.приблизно о 16:20 ракетою зенітно-ракетного комплексу "Бук" російського виробництва. приблизно о 16:20 ракетою зенітно-ракетного комплексу "Бук" російського виробництва.

«Якщо говорити по цифрах, то ми розуміємо, якщо Росія робить якісь кроки, то з певною метою. І це ще раз доводить, що це був не самопуск, та те, що до збиття Боїнга причетна безпосередньо Російська Федерація. І мені здається, що це цілком логічно. А що буде далі? Я вважаю, що суди триватимуть, винних все одно знайдуть і вони будуть покарані. І мені здається, що ці винні знаходяться саме у Росії», – каже Олег Котенко.

Водночас, гість програми зауважив, що Росія ніколи не визнавала та не визнає своєї причетності до катастрофи літака «Малайзійських авіаліній». Котенко також додав, що РФ ніколи не визнавали і жодних висновків міжнародних організацій щодо збитого МН-17.

«Завдання Росії – «гнути лінію» та зробити так, аби Російська Федерація завжди була права. І чомусь в Росії думають, що до їхньої думки мають прислухатися більше, ніж до думки міжнародних експертів, які роблять справді важливі висновки, а не так, як Росія – заявила, що це Україна збила Боїнг», – додав Олег Котенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 00:34:02