понеділок, 17 липня, 2017, 11:03 Політика
Вовк зняв свою кандидатуру на посаду судді Верховного суду

Суддя Павло Вовк оголосив сьогодні, 17 липня, про припинення участі в конкурсі на посаду судді Верховного суду України. Це сталося перед тим, як його кандидатуру мала розглядати Громадська рада доброчесності.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Заяву про вихід зі списку ймовірних кандидатів суддя Вовк подав до Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС).

«Наголошую на тому, що звернувся з відповідною заявою до ВККС не через «особисті обставини», котрі мені дружно намагалися організувати керовані правоохоронні органи та окремі політики, використовуючи для цього своїх пішаків – купку осіб, які зухвало називають себе громадськістю, які є політично вмотивованими та упередженими відносно більшості кандидатів», – пояснив Вовк мотивисвоїх дій в інтерв’ю «Судово-юридичній газеті».

«Павло Вовк знявся з конкурсу! Це єдиний спосіб уникнути визнання недоброчесним. Хто казав про необґрунтованість висновків Громадської ради доброчесності?» – так у Facebook прокоментував рішення судді член Громадської ради доброчесності Роман Маселко.

Нагадаємо, що сьогодні Вища кваліфікаційна комісія суддів України проведе останнє засідання, на якому розгляне висновки Громадської ради доброчесності щодо суддів, які претендують по посаду у новому Верховному суді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 02:38:28