понеділок, 17 липня, 2017, 14:18 Політика
Влада готується до виборів, тому викриває земельні афери, – Меліхова

Гучні розгляди справ щодо розкрадання земель відбуваються через те, що неофіційно влада вже розпочала виборчу кампанію.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявила секретар фракції «Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова.

«Справи щодо розкрадання земель можна було підняти набагато раніше, навіть діюча влада могла це зробити. Але мабуть вона вже готується до виборчої кампанії, тому гучно береться за такі справи, (як про Жуків острів, – ZIK). Але важливим є те, чим усе закінчиться. Адже потрібно, щоб усі факти розкрадання були доведені до виборчої кампанії. Адже в іншому випадку люди зрозуміють, що влада працює для загальної картинки», – вважає Меліхова.

Тому, щоб попередити майбутні «дерибани» землі, потрібно на законодавчому рівні визначити покарання для депутатів, які голосують без проектів рішень.

«Дуже багато роздерибанено землі і майна. Тому потрібно напрацювати низку заходів, щоб у подальшому це унеможливити. Треба визначити на законодавчому рівні відповідальність депутатів місцевих рад та ВР за те, щоб вони не мали права голосувати без проектів рішень. Тоді одразу з’явиться відповідальність», – переконана Меліхова.

Тож зараз, як ніколи, потрібно карати тих, хто насправді займався розкраданням землі. Адже тільки так можемо добитись, щоб можновладці більше ніколи не спокушались на зловживання.

«Я за те, щоб взагалі хоч хтось був покараний за ці розкрадання. У майбутньому це було б попередженням для наступних народних обранців – щоб вони не займалися махінаціями. Нехай прокуратура поіменно назве усіх осіб, хто був причетний до розкрадання землі, щоб люди знову за них не голосували», – наголосила секретар фракції «Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 02:40:03