понеділок, 17 липня, 2017, 16:27 Політика
Військові сили РФ, які підтримували сепаратистів, не хотіли збивати МН17, – російський журналіст
Фото: thedailybeast.com
Фото: thedailybeast.com

Замість того, щоб брати участь у міжнародному розслідуванні щодо збитого літака МН17, Росія покриває усіх, хто запускав ракету. Тим самим Кремль бере на себе відповідальність у цій трагедії. Але швидше за все це була помилка військових, а не цілеспрямоване збиття цивільного літака.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) сказав журналіст російського видання «Новой газеты» Павло Канигін.

«Мене хвилює те, що російська влада у Кремлі, досі максимально старається приховати факти доказів і взагалі усіх причетних до трагедії МН-17, які перебувають на території Росії. Багато з цих людей – на військовій службі, або ж мав безпосередній стосунок до секретних служб Росії. Замість того, щоб брати участь у міжнародному розслідуванні, РФ покриває усіх цих людей і тим самим бере на себе відповідальність у трагедії», – вважає Канигін.

Тож, на його думку, російській владі слід нарешті зізнатись, що вона надала комплекси «БУК», якими і збили боїнг.

«Я глибоко переконаний, що у військових сил, які підтримували сепаратистів, не було злого умислу, збивати цивільний літак. Сталась помилка. Треба зізнатись у цій помилці і бути до кінця чесними людьми. Про це хочеться сказати російській владі. Та й на цьому наголошують і родичі жертв, і журналісти, які займаються розслідуванням, та й узагалі – весь цивілізований світ», – наголосив він.

У Росії немає доказів, які б підтверджували, що боїнг збили із підконтрольних україні територій. Саме тому вона й проводить безліч експериментів, результати яких не можуть цього довести.

«Росія «стала в позу», вона заперечує факти, говорить, що біле – це чорне. Проводить якесь своє незрозуміле розслідування, що доручили «Алмаз-Антей». Вони роблять сміхотворні розрахунки, які насправді жоден спеціаліст на Заході не сприймає серйозно, тому що це «брехня собача». Їх натурний експеримент з літаком ІЛ-86 показав, що насправді такі ушкодження могла зробити ракета, випущена із села Зарощенське, але ніяк не із Сніжного. Такий висновок зробили їхні спеціалісти», – прокоментував Канигін. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 14:33:25