понеділок, 17 липня, 2017, 21:36 Світ
Верховний суд РФ визнав законним рішення про ліквідацію «Свідків Єгови»

Апеляційна колегія Верховного суду Росії залишила в силі рішення про визнання «Свідків Єгови» екстремістською організацією, її ліквідації та заборону діяльності на території країни.

Таким чином, була відхилена скарга організації, інформує ТАСС.

«Рішення Верховного суду РФ від 20 квітня залишити без змін, апеляційну скаргу – без задоволення», – сказав голова апеляційної колегії.

Постанова суду вступило в силу.

Захист «Свідків Єгови» планує оскаржити рішення Верховного суду. «Крапка ще не поставлена. Оскільки Верховний суд порушив не тільки російське законодавство, а й норми міжнародного права, ми будемо оскаржувати це рішення в ЄСПЛ», – сказав адвокат Віктор Женков.

20 квітня Верховний суд РФ визнав «Свідків Єгови» екстремістською організацією, ліквідував і заборонив діяльність всіх 395 відділень на території РФ. Майно організації суд скерував у дохід держави.

Раніше Мін’юст вказував на виявлені в ході позапланової перевірки різні порушення в діяльності організації, в тому числі закону «Про протидію екстремістській діяльності».

12 жовтня 2016 року Тверський суд Москви виніс попередження «Свідкам Єгови» за екстремістську діяльність. Відповідно до російського законодавства, якщо у встановлений у попередженні строк релігійне об’єднання не усуває порушення або виявляються нові факти, які свідчать про ознаки екстремізму, то організація підлягає ліквідації.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 21:08:37