Новини » Політика 17 липня, 2017, 18:38
Українських консулів не пропускають в Крим, – Марк Фейгін

Я щотижня як адвокат їжджу на суди до Ільмі Умерова у Сімферополь. Там дуже погана ситуація зі справою кримських «диверсантів». До багатьох бранців не пропускають консулів – вони мають проблеми при в’їзді з Росії в Крим. Ні до Панова, ні до багатьох інших консули не потрапляють.

Про це у програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK заявив Марк Фейгін, російський адвокат українських бранців Кремля.

Коли Євген Панов перебував у Москві, як нагадує пан Фейгін, була публічна інформація, нібито він не збирається зустрічатися з консулами. «Зараз все дуже важко. Є великі проблеми – багато на кого тиснуть, щодо декого застосовували навіть тортури», – акцентував російський адвокат.

На противагу кримським справам у випадку із Олександром Кольченком, за словами Марка Фейгіна, є «прямо кажучи ідеальна ситуація».

Адвокат також поміркував над питанням заручників і тим, що воно може вирішуватись тільки на найвищому політичному рівні. «Насамперед тому, що ніякого іншого не існує. Бо у Москві авторитарна система – вирішує все Путін.

Це так щоб ні в кого ніяких ілюзій не було. Ні начальник Луб’янки, ні начальник іншої тюрми, ні слідчий, не вирішують цих питань. Справи щодо українських бранців вирішує особисто Путін. А їх не так і багато, щоб перевантажувати його роботу», – додав пан Фейгін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 01:52 :01