понеділок, 17 липня, 2017, 17:01 Політика
У справі стрілянини Пашинського досі немає ні підозрюваного, ні потерпілого, – адвокат

У справі про стрілянину нардепа Сергія Пашинського (фракція «Народний фронт») у В’ячеслава Хімікуса вже понад півроку немає ні потерпілого, ні підозрюваного.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила адвокат Хімікуса Марина Парінова.

«Сьогодні в черговий 3458-й раз виграли у ГПУ суд у справі Пашинського, текст рішення буде через пару днів. Прокуратуру зобов’язали ознайомити нас з матеріалами провадження, згідно якого за 3 місяці не проведено жодної слідчої дії», – написала Парінова.

Адвокат зазначила, що «над архіскладною справою про стрілянину нардепа в перехожого В.Хімікуса вже шість з половиною місяців безуспішно б’ються кращі уми прокуратури, але в справі досі немає ні потерпілого ні підозрюваного».

«Про кожний виграний процесі зараз не пишемо, але всі папери дбайливо зберігаємо. У тому числі для ЄСПЛ, де вже знаходиться скарга в інтересах В’ячеслава Хімікуса», – повідомила Парінова.

Нагадаємо, що інцидент стався 31 грудня минулого року ввечері за участі народного депутата Сергія Пашинського із використання ним вогнепальної зброї. Пізніше В’ячеслав Химікус, який постраждав унаслідок стрілянини не виключав, що парламентар може підкупити свідків конфлікту. У свою чергу нардеп Пашинський вимагав перевірити всіх учасників інциденту з В’ячеславом Хімікусом на детекторі брехні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 00:33:09