понеділок, 17 липня, 2017, 14:14 Львів
У львівському Палаці мистецтв продемонструють, наскільки життя прекрасне

З 18 липня у місцевому Палаці мистецтв львів’яни зможуть побачити репродукції 12 художників з Австралії, Канади, Китаю, США, Таїланду, Тайваню і Японії – всього 40 картин. Головна ідея виставки «Мистецтво Чжень Шань Жень» – показати наскільки життя прекрасне.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Сюжети картин свідчать про пошуки справжнього призначення людського життя, про витоки добра і зла. Твори мистецтва тут не просто картини – це інструмент, з допомогою якого художники можуть висловити правду.

Внутрішній зміст картин – це заклик, імпульс до співчуття, терпіння, прагнення до краси людської душі, що робить ці твори мистецтва дуже цінними.

В основному, оригінали картин відомих художників виконані олією на полотні в стилі «Ренесанс», кілька творів – тушшю на шовку в традиційному китайському стилі.

Виставка експонується з 2005 року, на сьогодні об’їхала понад 80 країн, експонувалася більше 1000 разів. В Україні виставка проходить з 2009 року, в містах: Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Краматорськ, Миколаїв, Запоріжжя, Рівне, Вінниця, Херсон.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 19:51:09