понеділок, 17 липня, 2017, 17:51 Львів
У Китайському палаці музею «Золочівський замок» запроваджують чайні церомонії

Унікальну можливість не лише насолодитись смаком чаю, а й певною мірою заглибитись у саму сутність життя, отримали минулої неділі, 16 липня, відвідувачі музею «Золочівський замок» Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького, які прибули на чайну церемонію, що проходила у відповідно облаштованій залі Китайського палацу.

На перший погляд, звичайнісінька церемонія пиття чаю втілилась у справжнє свято. Про це ІА ZIK повідомила журналіст Галина Мельник.

Це була вже друга китайська чайна церемонія у цьому році, першу присвятили Дню музеїв (18 травня).

За словами наукового працівника замку, завідуючої музеєм Східних цивілізацій Тетяни Олейнікової, церемонії надалі планують зробити традиційними, принаймні раз у місяць.

Фахівець також розповіла, що у Золочівському замку більшої уваги надавали японським чайним церемоніям, оскільки замок має налагодженіші зв’язки з Японією, тут також відбувались фрагменти японських чайних церемоній.

Ростислава Моспан, майстриня чайних церемоній з п’ятирічним стажем, яку запросили для проведення китайської чайної церемонії, закцентувала, що кожна чайна церемонія це не лише данина певній традиції, а й інша грань буття, яка робить наше життя цікавішим, різноманітнішим та багатограннішим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 23:10:53