понеділок, 17 липня, 2017, 14:06 Львів
У Дрогобицькому районі учасникам АТО пропонують кредити для започаткування власної справи

Працівниками центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дрогобицького району провели зустрічі з учасниками АТО та членами їх сімей в смт. Підбуж, селах Сторона, Опарі, Биків, Новошичі, Бистриця, під час яких поінформували їх про «Програму підвищення конкурентоспроможності» та роздали інформаційні листівки.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Зокрема, йшлося про те, що програмою передбачена можливість отримання кредитів для започаткування власної справи особами, які мають статус учасника АТО і зареєстровані у Львівській області. З обласного бюджету учасникам АТО передбачена компенсація частини відсотків за кредитами.

Розмір кредиту не може перевищувати 300 тис. грн терміном до 3 років. Кредити будуть надаватися на придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення; модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості; впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес; розроблення нових видів продукції (товарів); промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 15:10:44