понеділок, 17 липня, 2017, 17:24 Львів
У Дрогобицькому районі роз’яснюють переваги створення ОТГ

У с. Опарі Дрогобицького району фахівці відділів «Бориславське бюро правової допомоги» та «Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Руслан Фурдзин та Галина Кітраль провели міні-лекторій «Порядок добровільного об’єднання територіальних громад та формування спроможних територіальних громад відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Інформація зацікавила людей, викликала чимало запитань, на які було дано відпповіді.

Тема створення об’єднаних громад на Дрогобиччині є актуальною, адже тут досі не створено жодної ОТГ. Тому фахівці Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги і надалі продовжуватимуть роз’яснювальну роботу серед населення.

Під час цього заходу мешканці с. Опарі отримали юридичні консультації з інших питань. Зокрема, люди цікавились порядком продажу земельної ділянки, встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі та їх закріплення межовими знаками, реєстрацією права власності на земельну ділянку в держреєстрі речових прав на нерухоме майно, розміщенням господарських будівель та житлових будинків до огорожі (відстань, норми висоти згідно з державними будівельними нормами України), оформленням спадщини на нерухоме майно за заповітом та за законом.

Відбулася також інформаційна сесія для працівників Опарівської сільської ради на тему: «Стандарти якості надання громадянам безоплатної первинної правової допомоги», під час якої звернули їх увагу на особливості законодавчого регулювання надання безоплатної первинної правової допомоги органами місцевого самоврядування, основні принципи та цінності, на яких ґрунтується надання такої правової допомоги, а також терміни її надання. Працівники сільської ради отримали методичний посібник «Стандарти якості надання первинної правової допомоги».

Також Руслан Фурдзин та Галина Кіталь поширили буклети «Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник» та повідомили контактні дані Дрогобицького, Бориславського та Трускавецького бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, до яких можна звернутися за отриманням юридичної консультації: м.Дрогобич, вул. Л. Українки, 70; м. Борислав, вул. Міцкевича, 64; м.Трускавець, вул. Данилишиних, 62.

Прийом громадян проводиться з 8.00 до 17.00 год. (крім вихідних та святкових днів).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 00:30:57