Новини » Суспільство 17 липня, 2017, 13:36
Сухий закон суттєво зменшив би втрати на лінії фронту, – Кива

Тверезість допомогла мені вийти живим із війни. Я переконаний, що сухий закон зменшив би наші втрати на лінії фронту.

Про це під час ток-шоу «Перші другі з Наталією Влащенко» (на телеканалі ZIK) розповів Радник міністра МВС України Ілля Кива.

«Коли ми були немовлятами, то плакали, показуючи, що хочемо їсти чи пити. Своїм емоційним сплеском наголошували батькам на невдоволені. І ця боротьба має якось виливатись. Я переконаний, що вона формує той стержень, який є в середині нас», – вважає гість програми.

Чим дужче людина зможе себе приборкати, тим більше з’явиться сил для управління, підкреслив Ілля Кива.

«Спочатку людині доводиться вести боротьбу із зовнішнім світом. Але потім, на одинці, треба занурюватись у свій внутрішній світ, щодня ламаючи себе. Тільки це дає право займати ту позицію, від якої залежать інші. Адже, чим сильніше зможеш себе здержувати, тим більше Господь Бог дасть сил для керування», – додав Радник міністра МВС.

Він наголосив на тому, що кинув вживати алкоголь, бо зрозумів, що погані звички потрібно відсікати.

«Я вмію працювати зі спокусами. Якось зрозумів, що алкоголь – це інструмент ослаблення, а не розслаблення. Якщо ти претендуєш на позицію «кулі, яка знищує противника», у тобі не має бути слабких сторін. Тверезість допомогла мені вийти живим з війни. Я переконаний, що сухий закон зменшив би втрати на нашій лінії фронту в половину. До того ж, якби українські політики не випивали забагато, їхній язик зайвий раз не розв’язувався б», – зазначив Ілля Кива.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 04:44 :17