Новини » Економіка 17 липня, 2017, 17:39
Суд визнав правомірним штраф Держархбудінспеції для «Львівгазу»

Львівським апеляційним адміністративним судом підтверджено правомірність дій Держархбудінспекції у Львівській області щодо накладення штрафу на замовника будівництва – ПАТ «Львівгаз».

Про це повідомляє прес-служба ДАБІ України.

«Раніше під час позапланової перевірки об’єкту «Реконструкція (прокладення резервної вітки) газопроводу середнього тиску від газорозподільчої станції Винники до газопроводу середнього тиску по вул. Вулецька у Львові з переключенням існуючих споживачів» виявлено, що замовник будівництва навів недостовірні дані в дозвільних документах», – йдеться у повідомленні.

Замість реконструкції чинного газопроводу, який не перебуває у власності чи користуванні, ПАТ «Львівгаз» провело будівництво нової вітки поза межами земель смуги відведення чинного газопроводу.

Також посадовими особами Інспекції встановлено, що все здійснювалося без оформлення права власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщено зазначений об’єкт будівництва.

В результаті перевірки скасували дозвільні документи про початок виконання будівельних робіт, видали приписи про зупинення виконання будівельних робіт та про усунення порушень. Тож накладено на ПАТ «Львівгаз» штрафні санкції у розмірі 124 тис. грн.

Як зазначено у повідомленні, замовник будівництва намагався уникнути відповідальності шляхом подання позовної заяви до суду.

Однак спочатку Львівський окружний адміністративний суд, а згодом і Львівський апеляційний адміністративний суд ухвалили рішення на користь органу держархбудконтролю.

Наразі порушник містобудівного законодавства сплатив до державного бюджету штраф у повному обсязі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 13:10 :40