понеділок, 17 липня, 2017, 15:09 Політика
Справа проти Добкіна має судову перспективу, – депутат Харківської ОДА

Справа проти нардепа від «Опоблоку» Михайла Добкіна має судову перспективу. Адже докази прокуратури – дуже переконливі. Окрім того феміда уже неодноразово доводила, що передача земль за використаною ним схемою, є незаконною.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) розповів дупутат Харківської ОДА Дмитро Булах.

Він переконаний: справа проти Добкіна має судову перспективу. Мовляв, уже неодноразово феміда визнавала, що передача землі за використаною ним схемою – незакона. До того ж місту нанесені збитки, розмір яких значно перевищує озвучені Луценком 228 мільйонів гривень.

«Йдеться про тисячу гектарів землі у межах міста та понад десять мільярдів гривень збитку бюджету. Окрім того, я впевнений: хоч і формально, місто за землю нічого не отримало, та ті, хто приймав рішення щодо її виділення, одержали якусь «винагороду». Йдеться про керівництво Харкова», – переконаний Булах.

Доля цих земель скалалась по-різному: частину із них досі не забудували та наділи у елітному районі «порізні та перепродані вже по декілька разів». Тож місту буде дуже важко їх повернути.

«Окрім того, на деяких землях ще й збудовані житлові багатоповерхівки, бізнес-центри, або торгівельні комплекси», – розповів депутат.

Також Булах зазначив: вина Добкіна у цій справі є очевидною. Адже схема, при якій «дерибанили» майно, власне й зародилась при Добкіні.

«Він та секретар міської ради Геннадій Кернес, зробили все, щоб вона пройшла. Фактично, вони й були тими, хто приймав рішення щодо виділення цих земель. Треба розуміти, що повна більшість Харківської міськради як минулого, так і теперішнього скликань, – це абсолютна політична монополія партій, підконтрольних Геннадію Кернесу та Михайлові Добкіну. Навіть, якщо й і була опозиція, вона не мала жодної можливості перешкодити виділенню землі», – наголосив Булах та додав: зараз Добкін намагається підвищити свою політичну вагу, переконуючи усіх, нібито, справа проти нього – політичне переслідування.

«У минулому багатьом представникам «Партії регіонів» вдавалось зробити із себе якусь сакральну жертву. Тож Добкін розраховує на те, що саме через це влада не намагатиметься судити його по-справжньому. Та на мій погляд, там дуже переконливі докази і все залежить від політичної волі почати карати за корупцію», – підкреслив Дмитро Булах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 15:08:23