Новини » Економіка

Російська компанія Яндекс стане співвласником глобального бізнесу Uber

У результаті угоди про об’єднання «Яндекс.Таксі» і Uber в декількох країнах СНД російська компанія Яндекс стане співвласником глобального бізнесу Uber.

Такі дані випливають з документів материнської компанії Яндекса – «Yandex N.V.» на сайті Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

«Відповідно до угоди, сторони передадуть свої бізнеси до новоствореної голландської компанії «MLU B.V.». Крім того, Яндекс інвестує в капітал нової компанії $100 млн, а Uber – $225 млн. У подальшому Яндекс продасть Uber додатково близько 2% часткою в об’єднаній компанії в обмін на акції класу А Uber», – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що в результаті операції Яндекс отримає контроль в об’єднаній компанії над 59,3%, Uber – над 36,6%, співробітники – над 4,1%.

Нагадаємо, що раніше російська компанія Яндекс і Uber оголосили про об’єднання бізнесу замовлення таксі.

Яндекс.Таксі і Uber, вирішили об’єднати сервіси і бізнеси в Росії, а також в Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії та Казахстані. Загальний бізнес в компанії оцінили у $3,7 млрд.

Також повідомлялося, що незважаючи на те, що Україна не є частиною угоди щодо злиття російської компанії «Яндекс.Таксі» і Uber, американська компанія відмовляється від планів відкрити в Києві штаб-квартири щодо СНД, повідомляє nv.ua.Loading...