понеділок, 17 липня, 2017, 18:55 Політика
Рідні загиблих у трагедії МН-17 мають потужних адвокатів, – правозахисниця

Сьогодні, у Нідерландах є правозахисні організації, які цікавляться темою України та давно працюють над захистом прав і свобод на всьому пострадянському просторі. Тому я вважаю, що вони не залишаться осторонь і цієї теми. Більше того, рідні загиблих у трагедії МН-17 мають дуже потужних та ефективних адвокатів.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі« (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:30 на телеканалі ZIK) заявила голова правління Центру громадянських свобод Олександра Матвійчук.

Нагадаємо, 17 липня 2014 ракетою зенітно-ракетного комплексу «Бук» російського виробництваприблизно о 16:20 ракетою зенітно-ракетного комплексу "Бук" російського виробництва. приблизно о 16:20 ракетою зенітно-ракетного комплексу "Бук" російського виробництва. приблизно о 16:20 ракетою зенітно-ракетного комплексу "Бук" російського виробництва.над Донбасом був збитий літак «Малайзійських авіаліній» МН-17. Загинуло 298 людей: 283 пасажири та 15 членів екіпажу. Головні підозрювані у скоєнні злочину – російське керівництво та керовані ним бойовики так званої «ДНР». Літак "Малайзійських авіаліній" над Донбасомнад Донбасом17 липня 2014 року 17 липня 2014 року 17 липня 2014 року 

«У Нідерландах є правозахисні організації, які цікавляться темою України. Наприклад, Нідерландський Гельсінський комітет. Вони давно працюють над захистом прав і свобод на всьому пострадянському просторі. Тому я вважаю, що вони також не залишаться осторонь до цієї теми», – зазначила правозахисниця.

Зокрема, за словами Олександри Матвійчук, сьогодні рідні загиблих у трагедії МН-17 мають дуже потужних адвокатів.

«Насправді, рідні загиблих у трагедії МН-17 мають дуже потужних та ефективних адвокатів. Зокрема, нещодавно був відкритий лист до Путіна від одного із представників загиблих, яким він закликав до совісті Володимира Володимировича, але вочевидь у нього її немає», – акцентує Матвійчук.

Окрім цього, голова правління Центру громадянських свобод зазначила, що вона сподівається, що справу збитого МН-17 таки буде доведено до кінця. Матвійчук каже, що окрім людей, які сьогодні живуть в інформаційному вакуумі, в Росії є й дещо інше суспільство.

«Я все таки думаю, що справа буде доведена до кінця. Але насправді, мені дуже складно зрозуміти, що нині відбувається в російському суспільстві. Адже самі росіяни сьогодні живуть в інформаційному вакуумі. Та попри це, є дещо інше російське суспільство. Це незалежні журналісти, які ризикуючи власним життям працюють в Криму, це члени «УНК», які ходять до наших політв’язнів, теж ризикуючи, це люди, які виходять на марші проти війни і за це їх переслідують. Тобто, думка дещо неоднорідна»,– додала Олександра Матвійчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 23:12:58