понеділок, 17 липня, 2017, 16:24 Львів
Ремонт вулиць Пулюя-Трускавецької готовий на 60%

Реконструкція вулиць Пулюя-Трускавецької готова вже на 60%. Завершити усі роботи планують до вересня 2017 року.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Особливість цієї дороги, як багато інших, замовником яких є департамент житлового господарства, в тому, що виконується повністю об’єм робіт, який необхідний для цієї дороги. Зокрема, передбачена повна заміна інженерних мереж. Колектор тут залягає на глибині 6 метрів, а його довжина – 130 метрів. Вже замінена повністю вся водопровідна система. Цього року з міського бюджету на ці роботи виділено 13 млн. грн. Загальна вартість виконання робіт – 22 млн. грн», – розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Серед планів – облаштування хідників, велодоріжок, освітлення світлодіодними лампами. Буде встановлено знаки, зроблять розмітку та облаштують турнікети.

«Зараз на частині ділянки відбувається заміна інженерних мереж, будівництво нового колектора. На цій ділянці, де вже проведена робота, виконується облаштування дорожнього покриття. До кінця вересня всі роботи на цьому об’єкті мають бути завершені. Затримки в фінансуванні чи виплатах нема», – розповів Олександр Добоні, головний інженер ТзОВ «Онур».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 00:32:14