понеділок, 17 липня, 2017, 15:47 Події
Причини трагедії МН17 досі не з‘ясовані, – Солонін

Кремль має звичку ніколи не погоджуватись і все заперечувати. Тому будь-які факти, аргументи причетності РФ до катастрофи МН17 також будуть спростовані. Однак досі не зрозуміло, чому Росія проявила таку агресію.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (у будні 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив інженер-авіаконструктор Марк Солонін.

«У контексті катастрофи МН17, що відбулася три роки тому, Росія категорично заперечує свою присутність. Я й досі не збагну, яка була мета цієї трагедії. Якщо РФ вчинила помилку – то дуже грубу, якщо ж спеціально збила літак, у результаті чого загинуло 298 пасажири, то не розумію, чому країна проявила таку агресію», – наголосив Солонін.

Він зазначив: з осені 2014 року, у справі катастрофи МН17 не має нової інформації.

«У 2014 році ми довідалися, що збитий літак був технічно справним. Окрім того, до останньої секунди екіпаж мав радіообмін із диспетчерами і всі прилади показували нормальний режим роботи. Тоді ж стало відомо, що вибух надійшов ззовні. З‘ясувалось, що спочатку уражено носову частину літака. Її просто відірвало. По ньому пройшов дуже сильний потік маленьких отворів через дрібні елементи ураження. Так діє зенітна ракета, а не стрілецька зброя. Перша може створити 200 дірок на метр квадратний», – розповів Марк Солонін.

Окрім того, він наголосив: ще у 2014 році було зрозуміло, що літак збили зенітною ракетою на висоті десяти кілометрів із підконтрольної сепаратистам території. Однак причини цієї трагедії досі нез‘ясовані. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 19:46:29