понеділок, 17 липня, 2017, 15:11 Економіка
Позбудитися старого вигідно: Trade-in від інтернет-магазину MOYO.UA ®
 
 

Інтернет-магазин – це відмінна альтернатива придбання техніки. Рано чи пізно кожен замислюється про зміну телефона, планшета, ноутбука або комп’ютера. Більшість відразу ж вибирає новий гаджет в офлайн- або онлайн-магазині за готівку або в кредит, залишаючи старий припадати пилом на полиці.

Мережа роздрібних магазинів та інтернет-магазин MOYO.UA пропонує відмінну пропозицію, яка дозволяє вигідно придбати вподобаний девайс – систему Trade-in. Суть програми полягає в тому, щоб допомогти споживачеві позбутись старої техніки і купити нову зі знижкою.

Trade-in – варіант придбання техніки, при якому частина вартості девайсу покривається ціною старого. Тобто суть такої програми – обмін свого гаджета на новішу модель. Переваги системи полягають в:

 • зручності і практичності;
 • економії коштів і часу;
 • можливості продати стару річ за рахунок нової без утилізації техніки;
 • відсутності необхідності самостійно шукати покупця для гаджета;
 • швидкому оформленні угоди, що виключає дискомфорт;
 • безпеці, оскільки споживач не стане жертвою аферистів.

Покупець економить, перш за все, час. Йому не варто чекати, поки знайдеться клієнт для придбання гаджета, а йому відразу надають новий в обмін на старий, при цьому доведеться доплатити лише різницю між вартістю електроніки.

Подібний варіант все більше охоплює ринок. Все, що потрібно зробити – принести стару електроніку в офлайн точку і отримати знижку на товар. За такою програмою обмінюються:

 • смартфони;
 • планшети;
 • ноутбуки;
 • дзеркальні і системні камери.

Вся процедура займає не більше як півгодини, що гарантує зручність для клієнта. Процес включає декілька етапів. Це:

 1. Оцінка старого гаджета. Така процедура проводиться безоплатно в будь-якій роздрібній точці ОМНІ-рітейлу. Сервіс-інженер огляне техніку, протестує її і зробить висновок про стан девайсу та оголосить ціну, за якою магазин готовий прийняти електроніку. Також можна замовити попереднє діагностування по телефону гарячої лінії 0-800-507-800. Але варто пам’ятати, що кінцева вартість озвучується лише після тестування.
 2. Прийом-передача гаджета. Якщо після тестування користувача влаштовує ціна, то складається договір між сторонами.
 3. Придбання нового девайсу. Найбільш приємний момент для клієнта. При цьому використати подарунковий сертифікат можна в будь-якій точці мережі магазинів MOYO.UA.

Trade-in – можливість придбати популярну модель смартфона, ноутбука, планшета чи камери вигідно. До того ж для участі в програмі неважливо, де була куплена стара техніка. Така система – вибір тих, хто дійсно цінує свій час та гроші.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 19:47:20