понеділок, 17 липня, 2017, 12:53 Світ
Оператори мобільного зв’язку в Туреччині замінили гудки промовою Ердогана
Виступ Реджепа Таїпа Ердогана
Виступ Реджепа Таїпа Ердогана

Абоненти мобільного зв’язку в Туреччині були змушені прослухати звернення президента країни Реджепа Таїпа Ердогана, оскільки оператори встановили його замість гудків.

Запис промови автоматично вмикався після набору номера, пише Yahoo News з посиланням на AFP. Тільки після завершення промови Ердогана оператор дозволяв почати розмову, передає Мediasapiens.

Президент у своєму зверненні привітав громадян Туреччини з Днем демократії і національної єдності – цей день почали відзначати в день невдалого перевороту.

Як відомо, 16 липня 2016 року в Туреччині відбулася спроба військового перевороту, після якої в країні почались масові арешти та звільнення серед держслужбовців та журналістів.

Правозахисна організація Amnesty International раніше оприлюднила звіт, у якому звинуватила владу Туреччини у «свавільних звільненнях» держслужбовців і бюджетників. Як мовиться у звіті, їх звільняли за умов надзвичайного стану урядовими постановами на підставі узагальнених звинувачень у «зв’язку з терористичною організацією», як офіційна Анкара називає рух Ґюлена.

Amnesty International також зібрала більш як 250 тисяч підписів під онлайн-петицією з вимогою звільнити понад 120 журналістів, арештованих у Туреччині. За даними організації, після невдалої спроби державного перевороту в липні 2016 року, принаймні 156 видань в Туреччині були закриті, а 2500 журналістів та інших працівників ЗМІ втратили роботу. Amnesty International також підготувала окремий звіт про загрозу свободі слова в Туреччині.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 02:33:09