понеділок, 17 липня, 2017, 21:25 Політика
Олександр Грановський: Я не був куратором затримання Корбана

Безперечно, я не був куратором затримання Корбана. Мене про це ніхто не просив. І мені навіть немає що додати, я власне цим не займався.

Про це розповів народний депутат України Олександр Грановський в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:10 – 20:50) на телеканалі ZIK, відповідаючи на запитання блогера Максима Бужанського, чи був Грановський куратором затримання Корбана.

«Колись я вже відповідав на це запитання. І звичайно що я не був куратором затримання Корбана. Більше того, я навіть не знайомий із паном Чаусом, якому я бажаю тисячу років здоров’я та щастя. Тому мене про це ніхто не просив. І мені навіть немає що додати, я власне цим не займався», – зазначив Грановський.

Та попри це, народний обранець зауважив, що розповсюдження чуток про те, що саме він був замовником справи Корбана комусь таки вигідно.

 «Мабуть, це комусь таки вигідно. Мені важко сказати хто б це міг бути, я не хочу говорити плітками», – прокоментував Олександр Грановський.

Гість програми також додав, що він аж ніяк не боїться стеження за собою. Олександр Грановський запевнив, що йому нічого приховувати.

«Краса мого життя у тому, що навіть, якщо за мною стежать, то я цього не боюся. І я не думаю, що в когось є право цілеспрямовано стежити за мною чи знімати мене. Тому щодо цього я не хвилююся. Та й у кожному випадку, коли згадують моє прізвище я вимагаю пояснень, мені нічого приховувати»,– наголосив Олександр Грановський. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 06:37:56