понеділок, 17 липня, 2017, 20:40 Політика
Олександр Грановський пояснив, чому не голосував за зняття недоторканності з нардепа Довгого

Що мене збентежило у справі Олеся Довгого? Що справа досить давня. Більше того, базується вона лише на показаннях свідків, тому й довести таку справу в суді буде дуже складно.

Про це розповів народний депутат України Олександр Грановський в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:10 – 20:50) на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, 11 липня 2017 року Верховна Рада України підтримала подання Генеральної прокуратури про зняття недоторканності з народного депутата Олеся Довгого. За підтримку подання проголосував 251 депутат. З огляду на це, ведуча програми зазначила, що Олександр Грановський не голосував за зняття недоторканності із жодного нардепа. Однак, гість програми заперечив це.

«Це неправда, адже за Мішу Добкіна я голосував «за» і в кожному випадку у мене є відповідь на це питання. По-перше, у депутата немає можливості глибоко подивитися на природу цих справ. Чинний закон в регламенті не дає такої можливості і насправді, депутат може лише поверхово оцінити наскільки справа політично вмотивована і яку роботу виконав орган досудового слідства. Що мене збентежило у справі Олеся Довгого? Що справа досить давня», – сказав Грановський.

Окрім цього, гість програми зазначив, що у справі Олеся Довгого його також збентежило й те, що вся справа базується лише на показаннях свідків.

«Із обговорень, які були у залі стало зрозумілим те, що в цілому справа побудована на показаннях свідків. Насправді, це дуже складна правова кримінальна конструкція. Так, безумовно, у багатьох, або ж у деяких випадках кримінальні справи йдуть до суду на базі доказів свідків, бувають і такі справи, що окрім таких доказів більше нічого немає. Тут може бути і так, але це точно говорить про те, що довести таку справу в суді буде дуже складно. Більше того, ця справа дуже давня», – прокоментував Олександр Грановський. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 23:09:42