понеділок, 17 липня, 2017, 22:00 Політика
Найєм порадив Порошенку не вступати в союз проти Саакашвілі

Сподіваюсь, що у Порошенка вистачить такту не вступати в союз із владою Грузії проти Саакашвілі.

Таку думку у програмі «Vox populi» (20:00 – 20:30 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Мустафа Найєм.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Петро Порошенко прибув з офіційним візитом до Грузії.

Зокрема, програмою візиту передбачені зустрічі глави держави з президентом Грузії Георгієм Маргвелашвілі, прем’єр-міністром Грузії Георгієм Квірікашвілі, головою парламенту Грузії Іраклі Кобахідзе.

«Я сподіваюся, що Президент Порошенко, поїхавши до Грузії, буде достойно представляти Україну. Також я сподіваюсь, що і у нього, і у його радників вистачить такту, щоб не вступати в жодні переговори та союзи з керівництвом нинішньої Грузії проти Міхеїла Саакашвілі. І це не тому, що я підтримую все, що робить Саакашвілі, хоча цивілізаційно зрозуміло, що пан Саакашвілі – це наша людина, яка на боці України», – зауважив Найєм.

Натомість, продовжує нардеп, те керівництво Грузії, яке є при владі сьогодні, на жаль, у багатьох питаннях проросійське та згорнуло сучасні демократичні процеси, які були початі в Грузії попередньою владою Саакашвілі.

Також Мустафа Найєм прокоментував, чи бачить у майбутньому генеральним прокурором Давида Сакварелідзе.

«Якщо я скажу так, то це означатиме, що я нав’язую свою думку щодо того, хто має зайняти посаду генпрокурора. Тому я думаю, що у пана Сакварелідзе є достатньо розуміння процесів і фаху для того, щоб зайняти цей пост тоді, коли нова українська влада зможе запропонувати йому таку посаду», – прокоментував Мустафа Найєм.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 21:06:57