понеділок, 17 липня, 2017, 21:18 Політика
Найєм: Обирати новим омбудсменом Денисову зараз не можна

Якщо новим омбудсменом стане Людмила Денисова, то у багатьох людей виникне питання, а чи дійсно вона зможе об’єктивно оцінювати стан справ?

Таку думку у програмі «Vox populi» (20:00 – 20:30 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України Мустафа Найєм.

Нагадаємо, фракція БПП і «Народний фронт» узгодили, що уповноваженим парламенту з прав людини буде представниця «Народного фронту», голова комітету з питань соціальної політики Людмила Денисова.

«Таким чином, як зараз намагаються проштовхнути омбудсмена – це неправильно. Я пам’ятаю, як призначали Валерію Лутковську, коли теж відбувалося порушення процедури, і тому за всі свої роки роботи вона не отримала того статусу, який повинен мати цей орган», – прокоментував Найєм.

Він додає, що «Народний фронт» – це та політична сила, яка більше серед всіх інших розуміє, на скільки важливо, щоб в часи, коли порушників та корупціонерів почнуть саджати за грати, коли почнуться конкретні атаки на громадянське суспільство, працювала інстанція, яка дійсно буде незалежною.

«На жаль, при всій повазі до Денисової, якщо вона буде омбудсменом, то у багатьох людей виникне питання, а чи дійсно вона зможе об’єктивно оцінювати стан справ, наприклад, у пенітенціарній системі? Адже ця система так чи інакше підпорядковується Міністерству юстиції, яким керує однопартієць Денисової. Тому усі ці факти наштовхують на те, що зараз обирати Денисову не можна. І я сподіваюся, що у парламенті вистачить людей, щоб зупинити цей процес», – наголосив депутат Мустафа Найєм.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 20:59:09