понеділок, 17 липня, 2017, 20:30 Політика
Нардепи не проголосували за арешт Полякова і Розенблата через Луценка, – депутат

Луценко завів у приміщення Верховної Ради працівників спецпідрозділу для затримання і арешту Полякова і Розеблата ще до голосування по поданню, тому тут спрацювала депутатська солідарність, і нардепи не проголосували за затримання та арешт.

Про це розповів народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України Олег Купрієнко в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

Щодо Полякова і Розенблата, то депутати проголосували тільки за зняття депутатської недоторканності, натомість за затримання і арешт не голосували. Незважаючи на це, уже з’явилася інформація про те, що вже завтра щодо справи Розенблата, а згодом і щодо Полякова, має відбутися суд.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) проситиме суд визначити розмір застав для народних депутатів Максима Полякова і Борислава Розенблата – 500 тисяч та 10 мільйонів гривень відповідно, а також про носіння депутатами електронних браслетів та здачу паспортів.

«Відбувається політична гра Кримінальним процесуальним кодексом України. Ми пам’ятаємо, як Юрій Луценко вийшов на трибуну Верховної Ради і сказав, що на виході з парламенту вже стоять спецслужбовці, які готові арештувати Полякова і Розенблата. Тому депутати мають проголосувати за знаття їхньої недоторканності, зокрема і в частині затримання та арешту», – зауважив Купрієнко.

Депутат пояснює, що генпрокурор хотів влаштувати таке ж шоу, як свого часу відбулося із зняттям недоторканності та затриманням нардепа Ігоря Мосійчука безпосередньо у сесійній залі. Але цього не відбулося саме з провини Юрія Луценка.

«Я вважаю, що саме Луценко винен у тому, що із Розенблата не зняли депутатську недоторканність в частині затримання та арешту. Адже саме Луценко завів у приміщення Верховної Ради працівників спецпідрозділу для затримання і арешту Полякова і Розенблата ще до голосування, тому тут спрацювала депутатська солідарність. І виникає питання, чи спеціально Луценко це зробив?» – зазначив Олег Купрієнко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 18:44:47